Yenilikçi, Uzman, Girişimci Fikirler

Seo Hizmetleri

SEO

SEO HİZMETLERİ

Seo Hizmetleri

Çözümlerimiz

Seo; arama motorlarında websitenizin anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan optimizasyon çalışması ile web siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir seo çalışması ile anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamaları elde edersiniz.

“Başarılı bir seo analizi ile doğrudan hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlarsınız.”
Web sitenizin özgün olması demek sitenizin içeriğinin benzersiz olması anlamına gelir. Kopya içerik olan bir web sitesi arama motorları tarafından düşük kaliteli olarak değerlendirilir ve düşük sıralamalarda yer alır.

En çok kullanılan arama motoru olan Google kullanıcılarına daha iyi sonuçlar verebilmek için algoritmalarını sürekli geliştirmektedir. Arama motorları web sitelerinin kodlarını okuyarak o sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olurlar. Tasarımsal ve kullanışlılık kriterlerine kullanıcıların davranışlarını takip ederek karar verirler. Örnek verecek olursak ayakkabı işi yaptığınızı varsayalım ve siteniz üzerinden ayakkabı modellerinin tanıtımını yapıyorsunuz. Seo çalışması yaptırdınız ve siteniz “ayakkabı modelleri” yazıldığında Google’ da 3. sayfaya kadar yükseldi.

Google sitenize bu anahtar kelime üzerinden gelen ziyaretçileri izler, bu ziyaretçiler sitenizde kaç sayfa dolaştı, sayfalarınızda ne kadar zaman geçirdi bunları raporlar. Sizin ile ilgili belli aralıklarla ortalama çıkarır. Bu ortalamaya göre sıralamanızı belirler. İlk sayfaya gelip daha sonra düşen web siteleri genelde bu sebeple düşer.

Seo Çalışmasında İzlediğimiz Adımlar1 – Anahtar kelime analizi
2 – Site içi kod analizi
3 – Site içi link analizi
4 – Backlink analizi ve negatif backlink takibi
5 – Google webmaster tools kayıt ve analizi
6 – Responsive ve mobil analizi
7 – İçerik tekrarı ve kopya içerik analizi
8 – Google Insight (site ve sunucu hız analizi)
9 – Sektörel rakip analizi
10 – İçerik ve anahtar kelime uyumluluk testi
11 – Ürün, hizmet ve kategori analizi
12 – Sosyal medya analizi
13 – Title, Metatag analizi
14 – Robots.txt kontrolü

Alle lebenserscheinungen, wie fortbewegung, ernährung, atmung, fortpflanzung und entwicklung, hausarbeit professionell schreiben lassen finden im wasser statt.